MÖBLER / Bord / Soffbord 8192149
nr 819 2149
Soffbord
Märkt G V Jensen, 1950-tal, , längd: 118, djup: 62, höjd: 38
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2013
kl 19:31:33
300 kr
150 kr